Резултати след срещите от петия кръг на АФЛ Ботевград

28 Март 2017, 20:25
(0) (0)
Прочетена: 2351 2

В неделя се изиграха срещите от петия кръг на АФЛ Ботевград. В този кръг отново се получиха много интересни срещи.

В първата среща отбора на Бате Борисов спечели точката срещу отбора на Сенсата, като десет минути преди края на мача изоставаше с две попадения. Отбора на Сенсата можеше само да съжалява, че изпусна победата, като през почти цялото време на мача водеше в резултата, докато отбора на Бате Борисов показа, че играе до край и заслужено взе точката. Краен резултат 5:5. Статистика от срещата може да намерите тук.

Втората среща беше между Сименс и Мургаш Врачеш. Отбора Мургаш очаквано разгроми своя съперник с резултат 0:19. С тази победа врачежани си върнаха първото място в турнира. Статистика от срещата може да намерите тук.

Третата среща беше между отборите на Черното Лале и Светкавица. Първото полувреме завърши при равен резултат 2:2, като интригата се запази за втората част. През второто полувреме отбора на Черното Лале беше по-добри в завършващата фаза и успя да спечели важни три точки. Краен резултат 7:4. Статистика от срещата може да намерите тук.

Последната среща беше дербито на петия кръг между Микроак и Олимпик Ботевград. През първата част мачът завърши при резултат 1:1, като и двата отбора направиха множество пропуски. През втората част Микроак затвърди третото си място и победи категорично с 6:1. Статистика от срещата може да намерите тук.