Резултати след срещите от последния кръг на АФЛ Ботевград

7 Февруари 2016, 18:37
(0) (0)
Прочетена: 2901 23

Днес се изиграха срещите от последния девети кръг от първия полусезон в АФЛ Ботевград. Двата отбора намиращи се на първо и второ място в класирането бяха с доста осакатен състав, с оглед на това, че повечето от състезателите играят в мъжкия отбор на Балкан 1929 а те в момента са на зимен лагер.

В първата срещата отбора на Върколаците Лев Инс имаше за съперник момчетата от Олимпик Ботевград. И двата отбора имаха кадрови проблеми, като мачът премина под контрола на Върколаците. Още в самото начало на първата част символичните домакини решиха срещата в своя полза, като до 15-тата минута резултата беше класически. Първата част завърши при резултат 3:0. През втората част Върколаците разгромиха своя противник с 9:1. Точни за победителите бяха Стоян Боновски и Радослав Петров с по три гола, по един гол добавиха Веско Руменов, Пламен Данчев и Милен Цеков. Почетния гол за Олимпик беше дело на Петър Борисов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Следващата среща по програма беше между отборите на Преслав и Сенсата. Момчетата на Преслав както винаги играят много сърцато и още от самото начало започнаха да атакуват своя противник. Отбора на Сенсата беше предприел тактиката да играят на контраатака и умело се защитаваха. Момчетата на Преслав направиха няколко пропуска пред вратата на своя противник и закономерното се случи, при една грешка на защитата Радослав Зарев изведе своя отбор напред в резултата. Този гол внесе смут в играта на Преслав и те бързо допуснаха и втори гол в своята врата. До края на първата част отбора на Сенсата си осигури много комфортна преднина 1:5. През втората част играта на Преслав не тръгна, от това се възползваха момчетата на Сенсата и успяха да разбият своя противник. Отличен мач за отбора на Сенсата направи Светлин Семков. Краен резултат 4:11. Седем гола вкара Радослав Зарев, по един гол вкараха Венцислав Зарев, Добромир Василев, Петър Ташев и Георги Валентинов. За отбора на Преслав точни бяха Бенчо Бенчев, Валентин Цоков, Мартин Ангелов и Мариан Николов. Може да проследите срещата минута по минута тук

Следващата среща беше между отборите на Мургаш Врачеш и Бате Борисов. Срещата не започна никак добре за отбора на Бате Борисов и още в първите минути допуснаха нелеп гол. Момчетата на Мургаш подходиха много сериозно към срещата, въпреки липсата на основни играчи. В средата на първата част Григор Стойчовски вкара още едно попадение отново след разбъркване в наказателното поле на Бате Борисов. До края на полувремето Григор Стойчовски реализира своя хеттрик в мача с нов гол. Така завърши и първата част. През второто полувреме Бате Борисов се стегнаха и малко след подновяването на играта върнаха два гола дело на Ивайло Борисов и Тодор Маринов. Тъкмо момчетата от Бате Борисов бяха в подем, но отново Григор Стойчовски даде аванс на своя отбор. До края на срещата двата отбора си размениха по още един гол. Краен резултат 6:3. Може да проследите срещата минута по минута тук

Следващата среща беше между отборите на Север и Изток 2014. Краен резултат 4:0. Може да проследите срещата минута по минута тук

Последния двубой беше между съставите на Микроак и Аутсайдерите. Краен резултат 3:6. Може да проследите срещата минута по минута тук

*От организаторите съобщиха, че няма да има почивка между полу сезоните. Програмата за срещите може да видите тук

Статистика, предстоящи срещи, както и да следите мачовете на живо, може да намерите тук

Ключови думи: АФЛ Ботевград 2015