Резултати след срещите от седмия кръг на АФЛ Ботевград

18 Декември 2016, 21:52
(0) (0)
Прочетена: 2987 9

Днес се изиграха срещите от седмия кръг на АФЛ Ботевград.

В първата среща отбора на Мургаш Врачеш постигна поредна победа в лигата срещу отбора на Бичкиите. Краен резултат 9:3. Статистика от срещата може да намерите тук

Във втората среща се получи изключително зрелищен мач, в който отбора на Преслав постигна много ценна победа, над прекия си конкурент за второто място отбора на Изток. Краен резултат 4:2. През първата част отбора на Преслав успя да вкара два безответни гола, така завърши и първото полувреме при резултат 2:0. През втората част Преслав изигра много добре тактически мач и в крайна сметка победи с резултат 4:2. Статистика от срещата може да намерите тук

Третата среща беше между отборите на Олимпик Ботевград и Сименс. Отбора на Олимпик най-накрая записа първи точки в лигата с категорична победа над отбора на Сименс. Краен резултат 9:2. Статистика от срещата може да намерите тук

В предпоследната среща отбора на Микроак и отбора на Сенсата сътвориха истинско зрелище, като отбора на Микроак успя да победи с категоричен резултат 1:5. През първата част Микроак успя да си осигури комфортна преднина от два гола, която още в началото на втората част увеличи до четири. Статистика от срещата може да намерите тук

Последната среща беше между отборите на Черното Лале и Бате Борисов. Черното Лале изигра поредния си силен мач и победи коравия отбор на Бате Борисов. През първата част до самият и края, двата отбора не успяха да си отбележат гол, малко преди края обаче Димитър Димитров откри резултата. Така завърши и първата част с крехка преднина на отбора на Черното Лале. Още с подновяването на срещата обаче, Димитър Димитров вкара втори гол за своя отбор. До края на мача двата отбора си размениха по два гола, като отбора на Черното Лале завоюва нови три точки. 4:2. Статистика от срещата може да намерите тук