Резултати след срещите от шестия кръг на АФЛ Ботевград

3 Април 2017, 20:27
(2) (0)
Прочетена: 1809 10

Тази неделя на минифутболното игрище в Ботевград имаше поредна порция футболни страсти.

В първата среща отбора на Сенсата спечели точката срещу отбора на Бичкиите. През първата част нито един от двата отбора не успя да си осигури комфортна преднина. Полувремето завърши при равенство 1:1. Втората част започна по-добре за Сенсата и те успяха да си осигурят два гола преднина. В средата на полувремето Николай Христо върна надеждите на Бичкиите за точката в срещата. Но до края на мача момчетата на Сенсата не дадоха шанс на своя противник и спечелиха. Краен резултат 5:2. Статистика от срещата може да намерите тук.

Втората среща беше между Преслав и Бате Борисов. Отбора на Преслав продължава със силните си мачове. И в този мач показа, че има амбиции за първото място. Краен резултат 11:4. Статистика от срещата може да намерите тук.

Третата среща беше между отборите на Микроак и Светкавица. Страхотно дерби се получи на терена. Момчетата на Светкавица започнаха много силно и вкараха три бързи гола. След тези три гола Микроак заигра малко по-отговорно и се видя, че отбора на Светкавица не е на терена само да запише загуба. До края на полувремето Микроак върнаха два гола и развръзката предстоеше. В началото на втората част Микроак направи пълен обрат с два гола, до 4:3. Павел Павлов от Светкавица, обаче вгорчи живота на Микроак с изравнителен гол. Малко преди края на срещата герой за отбора на Микроак се превърна Нейко Нейков, който даде преднина за своя отбор. Този гол даде голям заряд в играта на Микроак и те до края вкараха още няколко попадения. Краен резултат 9:4. Статистика от срещата може да намерите тук.

Последната среща беше между Черното Лале и Сименс. Отбора на Лалето победи категорично отбора на Сименс с 11:1. Статистика от срещата може да намерите тук.