Петък, 26 Май 2017, 17:54

Сезираха КЗК за транспортната схема на община Своге

10 Януари, 15:12
(0) (0)
Своге - Новини
Прочетена: 1163 17

Жалба срещу решение на община Своге, касаещо транспортната схема на община Своге е депозирана вчера в Комисия за защита на конкуренцията. По информация на КЗК става ясно, че ЕТ „СЕТА-Слав Любомиров“ обжалва решение на община Своге от 22 декември 2016 г., с което са избрани компаниите, които ще извършват обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска и републиканска транспортни схеми.

Според решението на общината за изпълнител на две обособени позиции от обявената поръчка е избрана фирма ЕТ „Марио-Пенка Тодорова“, която е спечелила конкурса за превоза по маршрутите София-Искрец, Томпсън-Церецел; Своге-Желен; Своге-Искрец; Своге-Брезе, Своге-Заноге, както и маршрутите Лакатник-Лакатник, г.Лакатник-Губислав, г.Лакатник-Миланово-Дружево.
ЕТ „СЕТА-Слав Любомиров“ е била класирана да изпълнява маршрути София-Своге, Своге-Лесков дол, Своге-Огоя-Ябланица, както и Осеновлаг-Елисейна, Осеновлаг-Елисейна-Своге, г.Бов-Бов.

Предстои Комисия за защита на конкуренцията да се произнесе в законоустановения срок.


Източник: balkanec.bg

Коментари (17)

  • Отговори (0) (0)
    1.добавен от: Анонимен 10 Януари, 15:30

    Май Слав не си е платил на който трябва , ха ха

  • Отговори (0) (0)
    2.добавен от: Юрист 10 Януари, 17:54

    Интересно как ЕТ участва в конкурса, след като като е ЕТ, той няма актив, с които да отговаря, а само с личното имущество

  • Отговори (0) (0)
    3.добавен от: Свидетел 10 Януари, 21:28

    Май"пиката"пак ще пищи от кабинета си във общината (помощ охрана) Доста хора заят за какво става дума.

  • Отговори (0) (0)
    4.добавен от: Знаете 10 Януари, 21:30

    Ами той цирка е същия ,само през няколко години.

  • Отговори (0) (0)
    5.добавен от: Село 10 Януари, 21:37

    Помниме,помниме!

  • Отговори (0) (0)
    6.добавен от: Общинар 10 Януари, 22:14

    Споко бе селяни,ние сме недосегаеми,бащицата /Агата /де е зад гърба Ни ,така че несе напрегайте.

  • Отговори (0) (0)
    7.добавен от: Пътник 10 Януари, 22:24

    Слав да Неси скубе косите ида плаче по разни институции,а да вземе да пусне една линия,Мездра-лакатник-церецел-ябланица-софия,ама /шини бус/ демек релсов автобус,така ще продължи да папка.

  • Отговори (0) (0)
    8.добавен от: Анонимен 10 Януари, 23:12

    и пиката да е кондуктор да си събира парички

  • Отговори (0) (0)
    9.добавен от: Анонимен 11 Януари, 18:26

    Че да не би да са му малко тези парички от Общината които лапа та и кондуктор ,ненаситен е ......

  • Отговори (0) (0)
    10.добавен от: Общинар 11 Януари, 22:40

    И кво от това,ще си лапа колкото си иска,той е вездесъщ!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (4)

Хареса ли Ви Великденски събор 2017

Анкета » коментари (4)

Хареса ли Ви Великденски събор 2017

отговори
Да, хареса ми. (413)
70% Complete
Не, не ми хареса. (80)
70% Complete
Можеше и по-добре. (50)
70% Complete
Не го посетих. (81)
70% Complete