Силен мач за Балкан срещу Апоел Хадера

17 Юли 2019, 22:54
(0) (0)
Прочетена: 1982 2

Днес в спортен комплекс Правец, футболния отбор на Балкан направи силен мач срещу тим от Израел. Апоел Хадера е на подготовка в Правец, тимът е един от водещите в първенството на Израел. Мачът завърши при резултат 4:0. Условията за игра на стадиона в Правец бяха отлични.

През първата част Балкан изиграха много добре тактически срещата и дори имаха шанс да открият резултата при една хубава контраатака. При една от малкото грешки в края на полувремето Апоел успяха да открият резултата. Така завърши и първата част с минимална преднина от 1 гол за израелците.

През втората част Балкан беше по активния на терена, но не успя да материализира това си превъзходство. За сметка на това футболистите на Израел успяха да вкарат още три без ответни гола, за крайното 4:0.

В събота Балкан ще изиграят четвъртия си мач от пред сезонната си подготовка срещу отбор Бней Сахнин от Израел отново в Правец. Мачът е с начален час 10:00ч.

Ключови думи: ФК Балкан 1929