Четвъртък, 25 Април 2024, 21:53

Силно представяне на ботевградските бойци на международния турнир по олимпийско таекуондо "Milenium Open 2019", Вършац, Сърбия.

9 Април 2019, 19:26
(3) (0)
Прочетена: 1772 17

На провелия се в сръбския град Вършац международен турнир по олимпийско таекуондо Milenium Open 2019", в който участие взеха 400 състезатели от 5 държави, ботевградските таекуондисти от "СУНГ - РИ БОТЕВГРАД", с тренъор Пламен Трънски, спечелиха 3 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медали.

"Позлатени" от състезанието си тръгнаха шампионът от Европейското клубно първенство Стефан Стаменов, кадети до 49 кг., който спечели и индивидуалното отличие за най - добър при кадетите, Симеон Стайков, младежи до 45 кг. и Деян Стоянов при децата до 36 кг.

Със среброто трябваше да се задоволи Краси Гетов, деца до 23 кг., който игра в по - горната възрастова група и въпреки това се представи повече от достойно. Сашо Георгиев, кадети до 37 кг. и Георги Йорданов, деца до 27 кг. спечелиха бронзови медали в категориите си. Останалите представители на клуба, Никол Маринова и Християна Христова, младежи до 49 кг., не успяха да достигнат до медалите.