Синът на Спас Джевизов свири ЦСКА-Чавдар Етрополе при U17

28 Май 2012, 21:12
(0) (0)
Прочетена: 3253 0

ЦСКА „измъкна” доста трудна победа с 2:0, вчера /27 май/ срещу Чавдар в двубой от редовния 26-ти кръг в елитната група U17. Срещата се игра на стадион „Академик” - 4-ти километър от 16.30ч. пред малцината зрители престрашили се да са на стадиона в лошото време. Главен рефер на мача бе синът на доскорошния директор на школата в Етрополе - Спас Джевизов, Светослав Джевизов. Кадрови проблеми имаше и в двата състава, което се отрази на качеството на играта. В групата на етрополци липсваше основният нападател-Александър Василев ,който е с националния отбор до 19г. на турнир в Германия.  Първото полувреме не се отличи с нищо съществено и от двата състава ,добри прояви от армейците имаха Маймунков , Кирилов и Димитров. През втората част ситуацията бе идентична с възможности за реализиране на гол от Чавдар бяха - Анжело Йорданов и Николай Маринов, но до такъв така и не се стигна . Попаденията за червените паднаха почти в края на двубоя в 78-та мин. се разписа Радой Божилов ,а две минути по-късно това стори и Антони Иванов. След тази загуба отбора на Чавдар е на 6-то място в таблицата с 38т.