СК "Ракитин" Трудовец с първи точки в ОФГ София

17 Септември 2017, 08:55
(2) (1)
Прочетена: 2647 17

СК "Ракитин" Трудовец беше домакин във втория кръг на ОФГ София на Мирково. Срещата се изигра на "Герена" в Ботевград. Двата отбора не успяха да си отбележат гол и мачът завърши при резултат 0:0.

Отбора на Ракитин с всеки следващ мач, започва да намира ритъма на игра с оглед на това, че футболистите нямаха предсезонна подготовка. Срещата премина без никакво напрежение между футболисти и съдии. Двата отбора се опитаха да покажат футбол и да се надиграват. Момчетата ръководени от Цветомир Иванов и Кирил Вутов имаха няколко положения за гол, но само добрите изяви на вратаря и липсата на синхрон не доведоха до гол.

През първата част Красимир Алипиев изпълни техничен пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри над напречната греда. Неделин Костадинов на два пъти имаше шанс да застраши опасно вратата на противника.

Второто полувреме и двата отбора ги напуснаха силите, като за това допринесе и голямата жега и тежкия терен. Отбора на Ракитин атакуваше до последната минута, но така желания гол от всички не падна и да зарадва сериозната публика която беше на стадиона.

В следващата среща отбора на Ракитин е гост на Левски 1923 (Елин Пелин) на - 23 Септември (събота) от 17:00ч.

Ключови думи: СК "Ракитин" Трудовец