Сливнишки герой надигра Чавдар с 3:2

25 Август 2019, 18:12
(0) (0)
Прочетена: 1674 12

В съботния мач от четвърти кръг на първенството в Югозападната Трета лига, отборът на Сливнишки герой /Сливница/ успя да надиграе на свой терен Чавдар /Етрополе/ с 3:2.
Това е втора загуба за етрополската формация от началото на първенството в тази група. Момчетата на наставника Красимир Стоев успяват първи да открият резултата на стадион "Сливнишки герой" в 20-ата мин. с гол на Цветелин Цаковски, но десетина минути по-късно домакините връщат равенството в мача, което се запазва и до края на първото полувреме.
След почивката футболистите на Сливница успяват да направят преднината си убедителна, съответно в 51-ата и 60- тата мин. на този двубой. При резултат 3:1 за домакините е доста трудно да се гони победа, но шансове винаги има и етрополци стигат до второ за тях попадение в 83-ата мин., а голмайстор е Ивайло Стоянов. Това положение връща до някъде надеждите поне за равен, но в крайна сметка срещата завършва при 3:2 за Сливнишки герой.
Идната събота /31 август/ в Етрополе ще гостува отборът на Миньор Перник, а срещата е с начален час 18.00ч.