"Сливнишки герой" с домакинска победа над "Беласица"

18 Ноември 2019, 12:59
(0) (0)
Сливница - Спорт
Прочетена: 746 0

След три поредни загуби и един равен в последните мачове отборът на „Сливнишки герой” се завърна на победния път. В среща от 15 кръг на Трета Югозападна лига сливничани надделяха над „Беласица” Петрич с 2:0. Победата обаче не дойде никак лесно, а головете паднаха в края на мача. Точен за 1:0 в 74 минута бе Любомир Деспотов. Попадението за 2:0 дойде в 83 минута след гол на Мариан Хаджиев.

След кръга „Сливнишки герой” заема 8-мо място с 21 точки. В следващия предпоследен за есенния полусезон кръг „героите” гостуват на „Балкан” Ботевград. Мачът е в събота от 14:00 часа.

Състав на „Сливнишки герой: Мартин Минев, Сибил Карагьозов, Виктор Георгиев /К/, Стефан Илиев, Емил Трендафилов, Марио Петков, Весислав Иванов, Ничо Ничев, Росен Колев, Мариан Хаджиев, Любомир Деспотов.

Състав на „Беласица: Кирил Георгиев, Атанас Карачовор, Симеон Бояджиев, Любомир Граминов, Марин Георгиев, Димитър Стоев, Иван Марчев, Янислав Тусонджиев, Марти Таушанов /К/, Васил Божинов, Жустино Мендеш.