Вторник, 23 Април 2024, 16:05

„Спортист” Драговищица и „Ком” Годеч завършиха полусезона с равенство по между си

8 Ноември 2020, 13:09
(0) (0)
Костинброд - Спорт
Прочетена: 1202 0

„Спортист” Драговищица и „Ком” Годеч направиха равенство 2:2. Мачът бе от 9-тия – последен есенен кръг на ОГ София Запад.

Резултатът откри Валентин Димитров. Той се разписа за 1:0 в 34-тата минута. Само две по-късно гостите от Годеч възстановиха равенството. Точен за 1:1 бе Антонио Стоименов. При този резултат дойде и почивката на мача.

В 50-тата минута „Спортист” Драговищица отново излезе напред в резултата с гол на Денис Кирилов. В 70-тата минута домакините останаха с човек по-малко. Втори жълт и съответно червен картон получи голмайсторът Валентин Димитров.
Крайното 2:2, в 78-та минута, с втория си гол в мача, оформи Антонио Стоименов.

В есенното класиране „Спортист” Драговищица ще зимува на предпоследната 8-ма позиция с актив от 5 точки. „Ком” пък запазва второто място с 16 точки.

Снимки: Мони Георгиев

Ключови думи: ОГ София Запад