Тежка загуба за ФК "Балкан" при гостуването в Сливница

21 Май 2018, 10:30
(0) (0)
Прочетена: 1988 14

Тежка загуба за футболния отбор на "Балкан" в гостуването на "Сливнишки герой" в мач от 32 кръг на Югозападната трета лига. Футболистите на "Балкан" паднаха с резултат 4:0. През голяма част от срещата Балкан беше с човек повече на терена.

Балкан имаша страхотен шанс още от съблекалнята да вкарат във вратата на противника, но шанса не ги споходи. Това обаче за жалост им беше и единствения шанс за гол до края на срещата. Футболистите на Сливнишки герой записаха 4 гола във вратата на нашите - един през първото полувреме и три през второто.

В следващия 33 кръг в петък (25.05) от 17:00ч. "Балкан" ще бъде домакин на ФК "Банско".