Труден мач за Чавдар Етрополе срещу ФК "Германея" Сапарева баня

25 Септември 2016, 18:45
(0) (0)
Прочетена: 3256 9

Труден домакински мач изигра мъжкият отбор на "Чавдар " /Етрополе/ срещу гостуващия тим на ФК "Германея" /Сапарева баня/. Срещата се игра от 17.00ч. на ст. "Чавдар".

Футболистите от гр.Сапарева баня излязоха доста мотивирани да покажат добра игра, което пролича още в първите минути на мача. В атаките им имаше острота, сила и хубава техника, които им донесоха успех в 15-тата мин. на срещата с точен удар във вратата на етрополската формация. Домакините допуснаха разбъркване, подцениха ситуацията и не успяха да се противопоставят на завършващия удар. До края на първата част, гостите продължиха да стоят добре на терена, да бъдат организирани и да не допускат съперника близо до врата си. В играта на Чавдар нямаше динамика, липсваха силни удари и завършеност на атаките им .

След почивката мача продължи да се развива без промяна до 80-тата мин., когато домакините изравниха с гол на Виктор Пенчев. Попадението на Чавдар съживи играта и публиката, която се надяваше на победа, но такава не се получи и срещата завърши 1:1.
Отборът на Чавдар заема 8-мо място във временното класиране с 10т. Водач е "Струмска слава" /Радомир/.

Следващата среща на етрополци е на 02.10.2016г., когато ще гостуват на ОФК "Беласица" /Петрич/.