Трудна победа за Лилов и Фени в Македония

16 Февруари 2012, 12:31
(0) (0)
Прочетена: 2491 0

Иван Лилов и неговият Фени Индустри записаха 16-ата си победа в македонското първенство като гости на Лирия. Българинът и тимът му се наложиха над съперника с 94-86 с много интересен и резултатен мач. Така Фени продължава да дели първото място с МЗТ Скопие, като и двата отбора имат по 16 победи и 3 загуби до момента.
Лирия започна мача силно и си създаде малка преднина след първата четвърт, но на почивката Лилов и компания взеха водачеството. След оспорвана трета част разликата падна само на 3 точки в полза на Фени, но тимът успя да удържи съперника си до края, за да вземе победата на чужда територия.
За 26 минути на терена Иван Лилов записа 12 точки, 5 борби и 3 асистенции. Най-резултатен в тима му беше Душан Кнежевич, който наниза 27 точки.