ЦСКА разби Чавдар Етрополе с 5:0 в контрола(видео)

22 Август 2012, 20:52
(0) (0)
Прочетена: 3423 0

ЦСКА разгроми Чавдар Етрополе с 5:0 в контрола, играна на стадион "Българска Армия".

"Червените", които играха в схема 4-2-3-1, поведоха с 1:0 още в четвъртата минута, след като Платини отбеляза с глава. Три минути по-късно Сержиньо вкара втория гол в мача и увеличи на 2:0. В 38-та минута "армейците" направиха резултата класически 3:0, след като Венков реализира третото попадение на ЦСКА със силен шут по диагонала.

Второто полувреме започна още по-драматично за гостите, след като само минута след началото му Тасио се разписа за 4:0. Две минути по-късно отново чрез Платини ЦСКА поведе с 5:0, което в крайна сметка остана и крайният резултат.

В събота ЦСКА ще се изправи срещу Локомотив Пловдив в мач от 3-и кръг на А група. Срещата ще се играе в Сливен, заради наказание лишаване от домакинство на ЦСКА