U12: Ясни са всички участници във финалите

13 Юли 2020, 23:11
(0) (0)
Прочетена: 961 0

Балкан се класира на финалите от Държавното първенство за момчета до 12 години, след като спечели безапелационно квалификационния турнир в Ботевград с три убедителни победи. Останалите отбори, които продължават напред, са Рилски спортист, БУБА Баскетбол, ЦСКА, Берое, Черно море Тича, Шумен, Делфин, Спартак Плевен, Славия, Светкавица (Търговище) и Ямбол.

Отборите бяха разпределени в 6 квалификационни зони, като за финалите се класираха първите 2 тима във всяка от тях. Шампионатът при подрастващите бе подновен след повече от четири месеца пауза, а мачовете се проведоха при стриктни противоепидемични мерки и без достъп на публика.

Решителната фаза ще се проведе от 25-28 юли в София в залите "Румен Пейчев" и "Триадица" отново без публика.