ВК Етрополе отстъпи на Горна Малина, запазват шансове за класиране

25 Февруари 2012, 17:20
(0) (0)
Прочетена: 3380 0

Мъжкият отбор на Етрополе загуби домакинската си среща от отбора на "Звездец"-Г.Малина с 3:1 гейма.Това бе една среща противопоставила от едната страна на мрежата младостта и от другата опита и съвсем закономерно по-опитния състав на гостите постигна победата.Срещата започна ударно за гости...те който поведоха с един гейм, но етрополци не се предадоха и се върнаха в мача спечелвайки втория, за повече обаче не им достигнаха силите. В решителните моменти опитния състав на Звездец успяваше да спечели важните точки и с така се поздрави с победата. Добрата новина дойде от Белоградчик, където местния тим победи водача в групата Козллодуй с 3:0 и така запази шансовете на етрополци за класиране на четвърфиналите. При една победа над Козлодуй като домакини на 10.03.2012г. момчетата от Етрополе ще продължат напред. Шансовете са реални, като гости успяхме да побдим Козлодуй с 3:2

Източник: Васил Василев