Петък, 29 Март 2024, 11:49

Волейбол: Прекадетите продължават борбата към държавните финали. Мъжете и юношите допуснаха загуби

26 Февруари 2021, 17:44
(0) (0)
Прочетена: 951 0

По възможно най-добрия начин завърши зоналното първенство за прекадети в Перник. Надпреварата включва отборите от регион Струма-областите Перник, Благоевград, Кюстендил и София област. Нашите момчета победиха в групата отборите на Пирин-Разлог и Велбъжд Кюстендил и се изправиха в спор за първото място срещу домакините от Миньор. След доста оспорвана битка етрополци загубиха и се наредиха на второ място, но това бе достатъчно за класирането им за следващият етап от надпреварата.

Мъжете загубиха с 3:1 гейма в поредният кръг на Висшата лига от отбора на Белоградчик. В събота състава гостува в Горна Малина на местния Звездец. Юношите също не успяха да се справят с отбора на Пирдоп и загубиха след пет геймова битка с 3:2 гейма. В неделя гостуват на Ботев Ихтиман.