Волейболният "Сливнишки герой" с трудна победа над "Люлин"

15 Декември 2019, 11:01
(0) (0)
Сливница - Спорт
Прочетена: 1053 0

Трудна, но заслужена победа записа ВК „Сливнишки герой” в последното си домакинство за годината. В мач от 9 кръг на Висшата лига, сливничани се наложиха с 3:2 гейма над ВК „Люлин”. Срещата премина с редица обрати. Първият гейм бе спечелен от домакините с 25:20. Вторият бе още по-оспорван, но в крайна сметка той бе за „Люлин” след 25:23. Гостите излязоха напред в резултата след като спечелиха и третия гейм с категоричното 25:16. Последва изравняване за 2:2 след като „Сливнишки герой” взе четвъртия гейм с 25:22. Тайбрека също бе оспорван, но в крайна сметка с победата се поздравиха домакините след 15:12.

С победата ВК „Сливнишки герой” се изкачи на 5-то място във временното класиране. „Люлин” остава на третата позиция.