Втора победа за ФК Драгоман на турнира „Витоша къп” в Железница

1 Август 2020, 20:36
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1510 0

ФК Драгоман записа убедителна победа и във втората си среща от приятелския турнир „Витоша къп”. „Граничарите” се наложиха с 4:1 над ФК „Враждебна”. Резултата откри отбора на „Враждебна” още в първите минути на мача. В 21-тата минута равенството бе възстановено. Точен за 1:1 от фаул бе Димитър Алексиев. Последваха два гола на новото попълнение Ангел Димитров, с които „Драгоман” поведе с 3:1.

При този резултат дойде и почивката на мача.

Крайното 4:1 оформи Димитър Йорданов в 75 минута.

С победата ФК „Драгоман” си осигури участие на четвъртфиналите, мач преди завършването на груповата фаза.

Състав на ФК Драгоман: Даниел Димитров, Петьо Петров, Ангел Нацков /к/, Васил Борисов, Асен Георгиев, Мирослав Иванов, Димитър Алексиев, Димитър Йорданов, Павел Петров / Любослав Любомиров, Ангел Димитров / Николай Зарков, Михайл Георгиев / Николай Виденов.
Треньор: Найден Спасов