Втори успех за Балкан в турнира

28 Декември 2017, 12:14
(0) (0)
Прочетена: 1539 2

Във втория ден от мемориалния турнир "Иван Андреев" баскетболистите на Балкан постигнаха още една победа. От 10:00ч. в зала "Георги Христов" зелените надиграха гостите отKids Basket (Подгорица).
Домакините отново показаха абсолютно превъзходство на терена. Първото полувреме завърши при резултат 31-18 в тяхна полза. След третата четвърт преднината им се увеличи при 51-34, а крайният резултат бе 61-49.

Така тимът на Николай Пеев стана лидер в своята А група с 2 победи и нито една загуба. По програма, първият отбор в А група ще играе днес от 17:00ч. с втория отбор от Б група. Съперникът на Балкан ще се реши след срещата между Арис (Солун) и Черно море (Варна), която започна в 12:00ч.
При отборите от Б група, до този момент Лукойл Правец е с една победа и една загуба, варненци имат една победа, а гостите от Солун - една загуба.