Юношите младша на Балкан 1929 започнаха с победа новия сезон

13 Септември 2018, 22:34
(3) (0)
Прочетена: 1215 0

Юношите младша на Балкан 1929 започнаха с победа новия сезон като домакини на Рилски Спортист Самоков. Футболистите на Николай Христофоров тотално превъзхождаха своя противник и заслужено победиха по категоричен начин с 4:0.

През първата част ботевградчани вкараха два без ответни гола. Първият гол стана след статично положение изпълнено от Николай Миков и противников състезател си вкара автогол. Втория гол беше дело на Християн Николов, който бе изведен по блестящ начин от Йордан Дамянов.

Второто полувреме отново протече в полза на Балкан, като Йордан Дамянов материализира хубавата си игра с трети гол за отбора на Балкан. Четвъртият гол отново бе дело на Йордан Дамянов след хубав удар от границите на наказателното поле. Така Балкан се поздрави с трите точки.