Юношите младша на Балкан с равен в Костенец

28 Септември 2018, 06:49
(0) (0)
Прочетена: 1140 2

Вчера юношите младша възраст завършиха 2:2 срещу домакините от Бенковски Костенец. Момчетата на Николай Христофоров играха на приливи и отливи и това до някъде повлия на крайния резултат.

През първата част отбора на домакините успя първи да поведе в резултата след хубаво изпълнен пряк свободен удар. Балкан след получения гол заиграха по-добре и до края на полувремето изравниха резултата. Николай Миков проби от дясно, центрира в наказателното поле и Цетослав Захариев остави вратаря безпомощен.

Второто полувреме отново започна по-добре за домакините, като след грешка на Балкан стигнаха до втори гол. До края на полувремето футболистите на Балкан се вдигнаха и стигнаха до изравнителното попадение. Йордан Дамянов стреля към вратата, отбитата топка попадна в краката на Иван Маринов и той изравни за 2:2. Така свърши и мача.

Николай Христофоров коментира след мача, че момчетата могат много повече и днес играта не им се е получавала.

Ключови думи: ФК Балкан 1929