Юношите на „БАЛКАН” отстъпиха на „Витоша”- Бистрица с 2 - 6

8 Април 2012, 12:43
(0) (0)
Прочетена: 3557 1

В мач от 13-ти кръг на столичното първенство по футбол за юноши старша възраст - 2 гр., отборът на „Балкан” записа загуба като домакин на „Витоша”- Бистрица с 2 на 6. Срещата се състоя на 7-ти април. Гостите се възползваха по-добре от положенията си и реализираха общо 6 гола. Радослав Цветанов от нашия тим реализира по едно попадение през двете полувремена на мача. Първите четиридесет и пет минути завършиха при резултат 1 - 2. Слабата игра на нашия тим даде възможност на гостите да реализират още 4 гола през вторите четиридесет и пет минути и да си тръгнат с трите точки. Това е второ неубедителна представяне на този отбор в пролетния полусезон 2012г. Предната среща бе на 24-ти март, когато „Балкан”  загуби от „Витоша” с 1 – 7.
За „Балкан” започнаха: Баранов, Стефанов, Алтъпармаков, Панчев, Димов, Захариев, Цветанов(к), Джамбаски, Павлов, Григоров и Атанасов.
За „Витоша”- Бистрица: Стоянов, Михайлов, Милов, Минковски, Кирилов, Петков, Ташков, Иванов(к), Стоянов, Георгиев и Николов.