Четвъртък, 28 Март 2024, 13:56

Юношите на волейболен клуб Етрополе се класираха за финалната четворка на група Б

7 Февруари 2018, 14:42
(0) (0)
Прочетена: 1290 0

Юношеската формация на Етрополе успя да постигне пета поредна победа от началото на първенството, надигравайки отбора на Септември-София с 3:1 гейма. Момчетата от Етрополе нямат нито една загуба от започване на шампионата и оглавяват временното класиране в група Б-1. Така два кръга преди края на редовния сезон, те си осигуриха място във финалния турнир на група Б.

Надпреварата ще се проведе на 25 и 26 февруари 2018г. в град Ихтиман, като право на участие имат първите два отбора от група Б1 и Б2. Победителят в турнира, както и подгласникът му продължават борбата за държавните финали.

В петък на 09.02.2018г. от 15.00ч. в спортна зала Чавдар в Етрополе ще се проведе поредната среща от груповата фаза срещу отбора на Пирдоп.