Юношите старша възраст на Балкан 1929 с класика в Ихтиман

16 Септември 2018, 19:46
(1) (3)
Прочетена: 2808 0

Днес, юношите старша възраст на Балкан 1929, записаха класическа победа при гостуването си на отбора на Ихтиман. Срещата премина под диктовката на зелените, ръководени от Николай Христофоров.

През първото полувреме, Роберто Петров откри резултата след точен извеждащ пас на Ивайло Начев. Така завърши първата част. През втората част Балкан доказа превъзходството си с нови два гола. Илиян Бончовски даде красив пас на Александър Маринов и той с премерен удар направи резултата 2:0. Третия гол отново беше след завидно взаимодействие между играчите на Балка. Първо Ивайло Начев проби от ляво и даде успореден пас към наказателното поле и Християн Николов не сгреши. Краен резултат 3:0.

Децата на Балкан 1929 днес бяха домакини на Миньор Перник. Момчетата на Здравко Атанасов загубиха минимално от именития си съперник с 2:1. Автор на попаението за Балкан беше Николай Миков.

Този четвъртък (20.09) от 17:00ч. юношите младша на Балкан са домакини на Рилски Спортист Самоков.

Ключови думи: ФК Балкан 1929