Юношите старша възраст на Балкан 1929 с победа в Годеч

12 Май 2019, 19:11
(1) (0)
Прочетена: 1223 2

Юношите старша възраст на Балкан 1929 победиха в гостуването си на Ком в Годеч. Двата отбора се впуснаха в жестока битка на терена и показаха много футболни качества. През първата част до отбелязване на гол не се стигна.

През втората част отбора на Балкан с треньори Николай Христофоров, Марян Маринов и Здравко Атанасов успя да вземе надмощие и да отбележи първи гол. След статично положение Спас Лазаров с глава заби топката неспасяемо във вратата на домакините. Малко след това радостта на старшата на Балкан стана двойна, след хубав пробив на Николай Миков, беше фаулиран и отсъдена дузпа срещу него. Зад топката застана Йордан Дамянов и не сгреши. До края на мача ботевградчани задържаха преднината си и се поздравиха с победата. Краен резултат 2:0.