Зенит Церово завърши сезона на 3-то място след победа над Драгоман

22 Май 2021, 19:15
(0) (1)
Своге - Спорт
Прочетена: 1878 0

В последния 18-ти кръг на ОГ София Запад гостуващият „Зенит” Церово победи с 4:3 домакините от ФК „Драгоман”. Мачът бе пряк сблъсък за третото място. С победата церовци завършват на третото място в групата, а „граничарите” остават на четвърто.

Срещата започна повече от обещаващо за „Драгоман” след като те поведоха с 3:0 още до 30-тата минута. До края на полувремето обаче „Зенит” намали на 3:2 с голове на Антон Янев и Цветелин Дончев.

През второто полувреме гостите изравниха след попадение на Владислав Василев. Минути след това домакините изпуснаха дузпа. Точка на спора сложи Антон Янев 3:4.

ФК „Драгоман” завършва сезона с актив от 8 победи, 4 равни, 4 загуби, голова разлика 39:18 и 28 точки.

„Зенит” Церово финишира надпреварата с 9 победи, 4 равни, 3 загуби, голова разлика 58:35 и 31 точки.