Четвъртък, 28 Март 2024, 11:39

Женската формация на ВК "Етрополе" допусна загуба срещу тима ВК "Марица" Пловдив с 2:3 гейма

28 Октомври 2018, 10:34
(0) (0)
Прочетена: 1170 2

Женският отбор на ВК "Етрополе" допусна домакинска загуба в мача срещу тима на ВК "Марица" Пловдив, който се игра вчера /27 октомври/ от 14.00ч. в сп.зала "Чавдар". Етрополки излязоха крайно мотивирани да покажат най-доброто от себе си и да постигнат една хубава победа, която наистина щеше да им приляга заслужено, защото през по-голямата част от срещата те водеха в точките и се виждаше, че реализирането им създава настроение в отбора. Съперничките от Пловдив имаха сериозен потенциал и загатваха за възможности да наваксват в резултата и да преодоляват моментни си колебания в реализирането на своите атаки.
Първите два гейма бяха спечелени от домакините с 25:22 и 25:23, но след това срещата се разви по неблагоприятен за тях начин, като в началото на третия от водещи в точките, етрополки се оказаха губещи и от тук нататък не успяха да намерят верния ритъм на игра и логично се стигна до изравняване на геймовете /трети и четвърти гейм в полза на ВК" Марица" Пловдив/. В решаващия пети гейм и двата състава дадоха всичко, което могат от към страна на спортни сили и възможности, но победните точки отидоха в сметката на гостенките.