Женският отбор с трудна победа на старта

9 Октомври 2017, 14:36
(0) (0)
Прочетена: 1616 1

Етрополските момичета записаха труден успех в първия кръг от тазгодишната надпревара във Волеймания. Етрополки победиха като гости отбора на Технически Университeт-София. След като загубиха първите два гейма и домакините вече се виждаха победителки, момичетата от Етрополе показаха на какво са способни и успяха да докарат резултата до 2:2 гейма. В решителния пети гейм, след много оспорвана борба, нервите на Етрополки се оказаха по железни и успяха да измъкнат гейма с резултат 17:15, а с това и крайното 3:2.
Следващата среща на отбора е на 15.10.2017г. /неделя/ от 12.00ч. в спортна зала Чавдар в град Етрополе.

В събота пък мъжкият отбор на Етрополе изигра контролна среща с отбора от Висшата лига-Изгрев Ябланица. Двата отбора си размениха по два гейма, като срещата завърши с приятелското 2:2. В началото на другия месец започват и битките при мъжете, като нашите момчета ще се състезават в А-НВГ.