Сряда, 17 Юни 2026, 13:26

230 избиратели гласуват във Врачеш в ОУ „Отец Паисий“

19 Април, 15:49
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1078 0


В секция №42 във село Врачеш, разположена в Основно училище „Отец Паисий“, към момента са гласували 230 от общо 663 имащи право на глас, което представлява избирателна активност от приблизително 34,7%.

По информация от секционната комисия гласуването е разпределено равномерно между двата начина на вот – машинен и хартиен. По предварителни данни около 50% от гласувалите са упражнили правото си на глас чрез машинно гласуване, а останалите 50% – с хартиени бюлетини.

Процесът на гласуване протича спокойно, без съобщения за нарушения или затруднения при организацията.

Окончателните данни за избирателната активност и разпределението на гласуването ще бъдат обявени след приключване на изборния процес и обработка на резултатите от секционната избирателна комисия.

Присъединете се към новата ни Viber общност, за да получавате най-важните новини и актуална информация всеки ден. https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA

Източник: balkanec.bg

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (38)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (80)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (57)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete