9 гола си размениха ФК Своге и Вихър Алдомировци

11 Октомври 2014, 20:00
(0) (0)
Своге - Спорт
Прочетена: 2043 2

5:4 завърши мача между Вихър Алдомировци и новсформирания ФК Своге. Мачът се игра пред около 200 зрители. Съдийската тройка се водеше от  Петър Владимиров с помощници Мартин Миладинов и Ангел Димитрович, а дежурен делегат бе Асен Георгиев.
 Още в 8-та минута се получи продължително разбъркване в наказателното поле, и след няколко рикушета най-съобразителен се оказа Росен Ставрев, който засече топката в мрежата за 1-0. В 13-та минута гостите от Своге, които бяха на терена без голямата си звезда Христо Йовов, пропуснаха чисто положение, дошло след грешка в защитата, пропуснато обаче от Георги Йорданов.
 Резултатът бе изравнен в 23-та минута от Николай Гаджалов. Росен Ставрев отбеляза второто си попадение в мача, след като се възползва от грешка на вратаря в наказателното поле и Вихър поведе с 2-1. Иво Ковачки отбеляза в 34-та минута за 3-1.
Две минути по-късно свогенци намалиха с гол на Георги Андонов, който повторно вкара и изравни резултата до 3-3. В 70-та минута ФК Своге поведе с гол на Николай Гаджалов, а Младен Иванов отвърна за 4-4. Драмата стана пълна в 83-та минута, когато Димитър Иванов се възползва от отбита от вратаря топка и с мощен шут направи резултата 5-4.
Междувременно Искър 2005 Лакатник завърши 2:2 с Чавдар Етрополе.