Неделя, 14 Юни 2026, 11:07
  • 27 Декември, 11:52
  • Ботевград
  • Гласували 176
  • 272
    1026

Анкети Виж всички Предложи анкета

Какво ще правите на Нова година?

27 Декември 2024, 11:52
Гласували: 176
Видяна: 1026
272

Ще празнувам у дома със семейството - 63% / 111
63%
Ще посрещна празника с приятели - 13% / 23
13%
Ще пътувам - 6% / 10
6%
Ще празнувам в заведение - 3% / 6
3%
Нямам конкретни планове - 15% / 26
15%

Коментари (272)

  • 1.добавен от: Анонимен 25 Януари, 19:49

    Добър човек беше...Вечна му памет

  • 2.добавен от: Анонимен 12 Февруари, 15:41

    Не

  • 3.добавен от: wUmrLVWz 2 Август, 01:46

    1

  • 4.добавен от: Анонимен 2 Август, 01:47

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 5.добавен от: Анонимен 2 Август, 01:48

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 6.добавен от: Анонимен 2 Август, 01:48

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 7.добавен от: Анонимен 2 Август, 01:48

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 8.добавен от: Анонимен 2 Август, 01:48

    :D :) :( :o: :P :x :lol: 8) :conf: :shock: :roll: :twisted: :evil: :cry: :uups: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:

  • 9.добавен от: wUmrLVWz 2 Август, 01:50

    1

  • 10.добавен от: wUmrLVWz 2 Август, 01:50

    1

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (17)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (37)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (79)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (54)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete