Четвъртък, 18 Юни 2026, 14:42
  • 3 Декември, 13:47
  • Ботевград
  • Гласували 252
  • 285
    722

Анкети Виж всички Предложи анкета

Смятате ли, че в настоящия момент са необходими предсрочни парламентарни избори в България?

3 Декември 2025, 13:47
Гласували: 252
Видяна: 722
285

Категорично ДА - страната има нужда от промяна - 52% / 131
52%
По-скоро ДА - сегашната коалиция не може да предложи адекватна политика в отговор на нуждите на хората - 13% / 33
13%
По-скоро НЕ - страната има нужда от стабилно управление - 24% / 61
24%
Категорично НЕ - предсрочни избори няма да доведат до нищо ново - 11% / 27
11%
Не мога да преценя - 0% / 0
0%

Коментари (285)

  • 1.добавен от: Анонимен 4 Декември, 06:55

    Категорично, Да

  • 2.добавен от: Анонимен 4 Декември, 11:29

    По-скоро НЕ! Страната има нужда от стабилно управление!

  • 3.добавен от: Анонимен 6 Декември, 09:35

    БОЙКО Е НАЙ СТАБИЛНИЯ ПОЛИТИК . НИКОГА ЗЕЛЕНИЯ ЧОРАП И КОКОРЧО .

  • 4.добавен от: Анонимен 7 Декември, 15:52

    Нови избори иска Радев - разединителят на страната ни. Това ще доведе до голям бардак всичко в страната - помислете. По добре да живеем с по- малко отколкото с нищо.

  • 5.добавен от: Илонка Младенова 8 Декември, 18:00

    Защо не показвате резултати на тези които са гласували с не? Пак ли започва дискриминация?

  • 6.добавен от: Цеци.слАенова 13 Декември, 10:33

    Стигаму.наБойко.обрахани.до.кокал..това.не.беше.беше.народно.събрание.а.едни.не.компитен
    .хора затова...щом.обикновените.хора.сме.материял

    нА.улицата.има.здрав.и.млад.материал.ще.избира.ме.от.там





  • 7.добавен от: Кан Аспарух 13 Декември, 12:46

    Българинът сам си копае гроба.Тази нация загуби идентичността си от 50 год.руско робство и сега се лута като замаен и не знае кое е добро за него и кое лошо,тръгва сляпо и безразсъдно към своята гибел..И какво искат-да ги няма ББ и ДП - тези които искат България да върви напред..Отвори си очите народе.Слепотата те водикъм изкопания гроб.

  • 8.добавен от: Владимир Генов 13 Декември, 17:29

    ,,Кан Аспарух",като издухан си,Анонимнико.

  • 9.добавен от: Анонимен 14 Декември, 10:47

    Анонимникът е издухан, а ти си продухан и задухан.

  • 10.добавен от: kEMlzpAX 12 Януари, 20:08

    1

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (2)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (18)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (39)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (82)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (59)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (14)
70% Complete
Нямам мнение (15)
70% Complete