Сряда, 10 Юни 2026, 21:26

Анкети Предложи анкета

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Да, нормално е при повишаване цените на горивата - 7% / 13
7%
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата - 18% / 34
18%
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците - 40% / 75
40%
Твърдо не, това е спекула и печалбарство - 26% / 50
26%
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове - 7% / 13
7%
Нямам мнение - 2% / 4
2%
Коментари (1)

Гласуване с машина или на хартия

Машина - 55% / 119
55%
Хартия - 32% / 69
32%
Няма разлика - 5% / 10
5%
Не ме интересува - 8% / 18
8%
Коментари (15)

Коя политическа формация бихте подкрепили на предстоящите парламентарни избори на 19 април?

АПС - 0% / 1
0%
ИТН - 1% / 10
1%
МЕЧ - 3% / 19
3%
БСП ОЛ - 6% / 39
6%
Възраждане - 5% / 36
5%
ДПС - Ново начало - 1% / 9
1%
ПП-ДБ - 10% / 67
10%
ГЕРБ - 23% / 151
23%
Прогресивна България - 37% / 247
37%
Величие - 1% / 10
1%
Други - 3% / 23
3%
Не подкрепям никого - 4% / 25
4%
Няма да гласувам - 4% / 30
4%
Коментари (18)

Забелязвате ли увеличение на сметките си за електроенергия

Да, и смятам, че сметката ми е надписана от електроразпределителното дружество - 57% / 182
57%
Да, сметката ми е по-висока вследствие на по-ниското напрежение - 22% / 71
22%
Смятам, че сметката е нормална за сезона - 10% / 33
10%
Не, не съм забелязал/а промяна - 10% / 32
10%
Не съм сигурен/а - 1% / 2
1%
Коментари (3)

Трябва ли президентът Румен Радев да вземе участие в предстоящите парламентарни избори

Да - само след оставка от президентския пост - 15% / 76
15%
Да – като основе своя политическа партия - 23% / 116
23%
Да – като използва регистрацията на вече съществуваща партия - 11% / 56
11%
Не – трябва да изкара мандата си като президент и тогава да реши - 32% / 164
32%
Не – ролята му трябва да остане надпартийна - 3% / 14
3%
Твърдо не – президентът не трябва да се занимава с партийна политика - 12% / 61
12%
Нямам мнение - 5% / 28
5%
Коментари (1714)

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete