Четвъртък, 11 Юни 2026, 06:17

Азис стана лице на Министерство на здравеопазването срещу ХИВ

13 Февруари, 19:59
(5) (0)
Костинброд - Новини
Прочетена: 55090 61


Министерството на здравеопазването явно е решило да изненада всички и пусна кратко видео срещу ХИВ не с кой да е, а със самия Азис.

Да, точно той. Няколко седмици след като костинбродският славей огласи социалните мрежи с новината за омъжването си, сега влиза в друга роля – тази на лице на държавна здравна кампания. От брачни клетви с мъжа си към обществени послания – преходът е повече от любопитен.

В клипа Азис казва:
„За ХИВ не се говори – това не го казвай. Днес хората живеят с него. Дълго. Нормално. С терапия.“

Следва разбиване на митовете:
„Можеш да се заразиш от прегръдка – това не го казвай.“ Посланието е ясно – близостта не е опасна.

И още едно директно попадение:
„Ако ме обичаш, няма нужда да ползваме презерватив – и това не го казвай.“ Финалът е почти назидателен – любовта се доказва с грижа, презерватив и изследване.

Трябва да се признае – подходът е всичко друго, но не и скучен. Здравното министерство определено не е избрало най-тихия вариант. В социалните мрежи реакциите вече валят – от бурна подкрепа и сърца от феновете до възмутени коментари в стил „толкова ли свършиха ролевите модели“.

Едно е сигурно – кампанията може и да разделя мненията, но незабелязана няма да остане.





Източник: balkanec.bg

Ключови думи: Азис , Министерство на здравеопазването

Коментари (61)

  • Отговори (56) (16)
    1. добавен от: Анонимен 13 Февруари, 21:02

    ДЪНО!

    • (18) (4)
      1. добавен от: EMILIYA FILIPOVA 14 Февруари, 19:47

      СМРАД, АДОВА!!!

  • Отговори (60) (18)
    2. добавен от: Анонимен 13 Февруари, 21:40

    Не можаха ли да намерят още по-мръсен и смръдлив циганин! Отврат!

  • Отговори (45) (21)
    3. добавен от: Анонимен 13 Февруари, 22:13

    Гнусната гад

  • Отговори (38) (13)
    4. добавен от: Значи, че СДС-Чумата е жива 14 Февруари, 00:17

    Задникът ли му е станал лице на това министерство, че не се разбира от статията ?

  • Отговори (36) (15)
    5. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 01:04

    Той е най-подходящ за лице на това пропаднало министерство. Във всички отрасли нещата са зле, но най-лайняно е в здравеопазването.

  • Отговори (45) (10)
    6. добавен от: Да 14 Февруари, 02:19

    Гади ми се ще повърна

    • (3) (1)
      1. добавен от: Анонимен 15 Февруари, 14:48

      Простак

  • Отговори (27) (11)
    7. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 06:54

    Това вече е дъното.Какво т

  • Отговори (40) (30)
    8. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 07:11

    КУП ГЛУПОСТИ СТЕ ИЗПИСАЛИ.
    Няма да ви пиша колко години съм си изкарвал хляба с реклама.
    АЗИС е ТИПИЧНИЯ "таргет" продукт за тази реклама, НАЙ_ПОПУЛЯРНИЯ ЧОВЕК В БЪЛГАРИЯ Е и е ГЕЙ!
    Или като приключихте с разследването на ритуалното убийство, Прехвърлихте знанията си върху рекламата.

    • (27) (5)
      1. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 15:11

      По-малко гнусен и миризлив циганин не намерихте ли, бе, таргет разбирателю? Гнус!

  • Отговори (28) (9)
    9. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 07:29

    чалгария ....в министерството

  • Отговори (20) (6)
    10. добавен от: Анонимен 14 Февруари, 07:53

    Този прилича на Мамник, особено с първата снимка! Какво лице!

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete