Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Извратен педалски конкурс.. всичко е нагласено
България спечели първо място на Евровизия!
Браво, България!
Браво, Дара!
Браво, българи!
Вълнуващо шоу! Прекрасни сценични ефекти, прекрасни костюми, прекрасна хореография, красиви гласове!
Бангаранга, България! Каквото и да значи това.
За пръв път в 70-годишнината на Евровизия България е на първо място!
Страхона песен наподобяваща летен вирус с разстройство на морето в хотелска стая …
Дорч
Те такива печелят на такива конкурси, както и в политиката на евроатлантизма – разголени, широко разкрачени, подобно на българските компрадорски "политици", наречени от техни западняшки "приятели" п.........и. Навсякъде у нас е хаотична бангаранга. Но на призова позиция няма да стигне, защото западняците имат здрав разум в главите си и няма да рискуват да посетят след време една мултиколониална завладяна страна, със заети от военни американски самолети граждански летища, подкрепяща чужди агресивни военни нашествия, бъдещ плацдарм на германо-български завод за барут и ... за НАТО-вска война с Русия. Тази бангаранга е пред взривяване...
Диващина .
Може да е говно но е българско и е най хубавото
Някакъв ЕРЗАЦ експерт-журналист е сменил статията и е изчезнал резонния ми въпрос.
ПРИ ТОЛКОВА ТЪПИ ПЕСНИ,ПО КАКЪВ КРИТЕРИИ ЩЕ РАЗЛИЧАТ ПЪРВАТА ОТ ПОСЛЕДНАТА.?
Това е гавра с музикалната култура на човечеството, култивирана поне последните 85 години.
Първобитните диваци ,кога ли ще се цивилизоват ? Хореографията е много неприятена .
Хореографията е много интересна! Разбира ти главата от военна музика!
Аз харесвам ДАРА.Не харесвам света и на къде отива От АББА, стигнахме до Бангаранга. Ако не знаете, това е Ямайски идиом. Реплика Възклицание.
Не харесват сриването на света и повечето хора.
Пример: Един прекрасен, баладичен певец, починал отдавна.чрез Изкуствен Интелект, вече се възпроизвежда в цял свят.
Моля вижте в Ю туб,или Инстаграм великия МАЙКЪЛ БЕНЕТ и ако не ви харесва ме напсувайте. Но ако ви хареса,не всичко е загубено.
Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!