Балкан 1929 завърши наравно с Витоша Бистрица в контрола

19 Юли 2023, 18:18
(0) (0)
Прочетена: 517 0

Отборите на “Витоша” Бистрица и “Балкан 1929” Ботевград завършиха 1:1 в приятелска среща, част подготовката за новия сезон в Югозападната Трета лига.

Срещата на стадион “Летище” в София премина равностойно. Футболистите на Иван Редовски първи стигнаха до гол чрез Калоян Бонев. Голмайсторът получи отлично извеждащо подаване от Николай Миков и преодоля вратаря на Витоша. Второто полувреме бяха пуснати всички налични футболисти на Балкан и в последните секунди на двубоя, състезател на Витоша изравни и оформи крайното 1:1.

В събота е следващата контролна среща, в която “Балкан Ботевград” ще излезе срещу израелския “Бней Сахин” на стадиона в Национална футболна база Бояна. Преди няколко дни отборът на Иван Редовски записа равенство срещу дубъла на Славия в първата си проверка.

В седмицата преди старта на първенството са уговорени още две проверки с престижни отбори, които са на подготовка в Правец.

Източник: fcbalkan1929.com

Ключови думи: ФК Балкан 1929