"Балкан" Ботевград - "Най-спортсменски отбор" на Каменица Фен Купа Монтана

3 Август 2014, 20:08
(0) (0)
Прочетена: 2333 4

Отбора на Балкан Ботевград получи индивидуална награда за "Най-спортсменски отбор" на финалите на Каменица Фен Купа Монтата. Момчетата от Ботевград се бяха класира за финалите след безапелационни победи в предварителните кръгове. В състава бяха: Борис Райчев, Ивайло Иванов - Кехмата, Радослав Петров, Цветослав Ботев, Деян Димитров, Андрей Андреев, Светослав Джезов, Виктор Вълчев, Ивайло Златев.

Вчера и днес се изиграха финалите, футболистите на Балкан минаха групите след три победи от три мача:
Балкан - Олимп Лом 3:1
Насионал - Балкан 3:4
Манастирище - Балкан 1:2

На 8-мина финалите Балкан победи отбора на ФК "Шурданица" - 2014 с 3:1. В четвърт финалната фаза съперник на ботевградчани беше коравият отбор на МАНАСТИРИЩЕ 2000, като две минути преди края на срещата резултата беше 0:0, но мал шанс лиши отбора на Балкан да продължи на полуфиналите, като загубиха с 0:2.

Победител стана отбора на Пчелна Майка, който победиха "В и К" ООД ВРАЦА - 3:2. Така победителя се класира за финалите в Русе.