Балкан отпразнува спечелването на титлата със своите фенове. Както и преди три години, привържениците и отборът се събраха в центъра на Ботевград, за да отбележат заедно първото място в първенството.
Стотици хора изпълниха площада до Часовниковата кула в града, където приветстваха новите шампиони на България.
В чест на Балкан и тази година имаше духов оркестър и пищна заря, а феновете не спряха да пеят и да скандират имената на своите любимци.
Играчите и треньорският щаб благодариха за подкрепата на феновете, а старши треньорът Небойша Видич каза по нещо за всеки един от своите състезатели.
Отново не мина и без традиционно българско хоро, както и много снимки за спомен.
Публикувано на 1.06.2023г. 17:14 | Дава под-наем
Публикувано на 31.05.2023г. 13:16 | Взима под-наем
Публикувано на 30.05.2023г. 13:03 | Продава
Публикувано на 26.05.2023г. 08:14 | Дава под-наем
Публикувано на 26.05.2023г. 02:43 | Взима под-наем
Публикувано на 31.05.2023г. 07:51 | Търси
Публикувано на 30.05.2023г. 09:47 | Предлага
Публикувано на 26.05.2023г. 05:13 | Предлага
Публикувано на 25.05.2023г. 12:32 | Предлага
Публикувано на 24.05.2023г. 07:41 | Предлага
Публикувано на 31.03.2023г. 05:40 | Купува
Публикувано на 24.01.2023г. 17:09 | Продава
Публикувано на 23.01.2023г. 14:26 | Продава
Публикувано на 1.12.2022г. 14:04 | Продава
Публикувано на 18.11.2022г. 07:36 | Продава
И почвам да акам, бате
Мислиш си, че си много интересен с простащината си, 1, но не е лошо от сайта да ти напишат името, та майка ти и баща ти да вземат мерки. В буквален и в преносен смисъл.
Наско лигата е талисмана на отбора ...:)
Баш пищната заря ми дойде малко в повече.
Дали пищната заря я плати кмета или ше мине през общината
Пищна заря на изровения площад
Кой изрови площада? Кой си остави ръцете на него, та не просъществува в добър вид и две години? Виновен е предишния кмет!
Виновен е предишния кмет , но това значи ли че трябва е да в такъв вид центъра и да не се ремонтира?!
Пита ли предишния кмет, защо не се ремонтира разровения център? Той доста се позаседя на кметския стол.
че той предишния го ремонтира, ама и този вече близо 7г е кмет
Ще знаете...Димитър Общи е преградил Арабаконак с камъни и от тогава не може да се мине.
Тук и точно на тази публикация свързана с победата на Балканци е най-подходящото място да се обсъжда състоянието на центъра разбира се...
С тази заря можеше да се оправи поне една улица. Свалете си розовите очила и погледнете за каква разруха става на въпрос в града. Центърът е като нива, улиците с дупки от години , кучета навсякъде и един човек си ползва общината и парите на общината като свои, за да си гледа хобито баскетбол.
И в Истанбул има кучета по улиците, и не пречат на никого. Кучета и котки колкото щеш. И най-важното е, че хората се отнасят хуманно към тях.
Хора събудете се.
Един ден еуфория и пак сте си в мизерията на града.
Тоя надмина дори предния кмет.
Като стане провал нито дума, крият се като мишки, сега с 300 зора с измами , заснети тренировки на противниците, кой знае още с какво взеха една титла и какво? Да си извади пари от него и ако иска и 12 американци да си докара, ама не с парите на общината.
Стига мрънкахте!
Шямпоиони смееееее
Гавалюговица като каква е застанала на предна линия?
Като човек свързан с баскетбола, мухльо!
Боли ме к..а, че си шампион! Шампиони са отбора, другите пияни отрепки са бедни, но весели и щастливи викачи......
Възмутително хулиганство, нарушение на обществения ред, арогантно стресиране и лишаване от здравословен нощен сън на ботевградчани от ХУЛИГАНТСКАТА ЗАРЯ НА АРОГАНТНИТЕ ХВЪРЛИТОПКОВЦИ СНОЩИ В 23 ЧАСА?!!! САМОЗАБРАВИЛИ СА СЕ!
Не знам какъв ти е проблема ма като гледам си мишок пишеш глупости и не си пишеш името