Балкан разгроми Сливнишки герой

19 Май, 14:51
(2) (0)
Прочетена: 816 7

След дълга серия без победа, футболистите на Балкан излязоха пределно мотивирани и не оставиха никакви шансове на коравия отбор на Сливнишки герой след победа с 5:1.

Головата серия откри Павел Петков в 25-ата , а Марио Войнов покачи на 2:0 в 41-ата минута. След почивката, завърналият се след контузия, Николай Миков реши срещата окончателно с два гола в 58-ата и 66-та минути. Петият гол за Балкан реализира капитанът Емил Колев след отлично центриране на Павел Петков. Балкан заема шестата позиция във временното класиране на Югозападната трета лига. За пореден път треньорът на Балкан Иван Редовски заложи на младите момчета от школата, като участие взеха петима състезатели.

Приятно впечатление направи 16-годишният Георги Стефчов, който бе титуляр в последните четири срещи на тима от Ботевград, както и Витомир Витомиров. Дебют за представителния тим преди няколко мача направи и 15-годишният Цветомир Борисов.

Следващата събота, 25 май ще бъде гост на втория тим на Септември в София.