Балкан спечели контролата срещу Чавдар Троян

4 Февруари 2015, 19:09
(0) (0)
Прочетена: 2135 1

Приятелската среща между отборите на Балкан Ботевград и Чавдар Троян премина очаквано спокойно са сметка на последния мач на ботевградчани от редовната серия. Те победиха съперниците си с резултат 95:85.
В първата част домакините държаха топката в свои ръце и поддържаха актива си, като след края на първата четвърт резултатът бе 25:12.
В четвъртата минута на втората част гостите успяха да настигнат домакините и да ги поведат с 34:35. Малко преди края на втората четвърт увеличиха преднината си с до 6 точки. След бърза атака в последната минута обаче Балкан обърнаха резултата, но след края на първото полувреме резултатът бе равен – 47:47.
Във второто полувреме двата отбора продължаваха да си разменят кош за кош, като след края на третата част гостите водеха с 1 точка – 65:66. До края на срещата Балкан успяха да се върнат в играта, макар и с малка преднина, и спечелиха приятелския мач.