Балкан загуби от дубъла на ЦСКА

23 Септември 2023, 23:23
(0) (0)
Прочетена: 779 2

Отборът на футболния Балкан загуби с 0:3 като домакин на дублиращия тим на ЦСКА София в мач от 10-ия кръг на Югозападната Трета лига. Срещата се игра на “Герена”.

Попаденията за “червените” паднаха в средата на второто полувреме, които бяха отбелязани от двама футболисти на ЦСКА-2, които попадат в първия отбор, като става дума за Марк-Емилио Папазов и Георги Чорбаджийски. Третият гол бе на резервата Георги Димитров.

Мачът през първото полувреме бе равностоен, като Балкан изпусна няколко положения и удари греда в началото на мача, а първото полувреме завърши 0:0. Гостите от ЦСКА-2 откриха в 70-ата минута , като резултатът беше открит от Марк-Емилио Папазов след груба грешка в защитата на домакините. Вторият гол бе дело на Георги Чорбаджийски, който от границата на наказателното поле матира вратаря Васил Вълчев с топовен шут. Крайното 0:3 оформи влезлият като резерва Георги Димитров, който с техничен удар наказа Балкан.

След успеха, ЦСКА-2 влезе в тройката с 19 точки, докато Балкан е на петото място с 15 точки.

Ключови думи: ФК Балкан 1929