Барса би Депортиво и съдията в голова фиеста

21 Октомври 2012, 12:27
(0) (0)
Свят - Спорт
Прочетена: 1157 0

Депортиво Ла Коруня загуби с 4:5 от Барселона в динамична среща от осмия кръг на испанската Ла Лига, която се игра на стадион "Риасор".

Каталунците дръпнаха с три чисти гола още преди средата на първата част, когато точни бяха Жорди Алба, Кристиян Тейо и Лионел Меси.

Съдийско рамо остави слисаните домакини в мача. Пици реализира дузпата фантом, а след това Бергантинос върна интригата в срещата. Тя обаче отлетя преди почивката, когато Лео Меси вкара втория си гол след прекрасен пас на Сеск, който записа цели 3 асистенции за първите 45 минути.

Веднага след почивката Депортиво стигна до трети гол, реализиран след изстрел от пряк свободен удар на Пици, а пресилен червен картон получи Хавиер Масчерано.

Четвърт час преди края Меси вкара третия си гол в мача, но веднага след това Жорди Алба си заби автогол.

Източник: dnes.bg