Сряда, 10 Юни 2026, 21:31

Битка за бъдещето на ФК Балкан - ела на стадиона и дай своята подкрепа

20 Май, 14:04
(0) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 652 2


ФК Балкан отново е пред своя момент на истината. Тази събота, 23 май от 18:00 часа стадион „Христо Ботев“ няма да бъде просто домакин на пореден мач от Югозападната Трета лига – това ще бъде битка за честта, за бъдещето и за името на Балкан.

Срещу Пирин Гоце Делчев „зелените“ излизат в последното си домакинство за сезона с ясното съзнание, че съдбата е в техните ръце. Само две точки делят Балкан от челната половина на таблицата, но опасността зад гърба остава напълно реална, след като се увеличи броя на изпадащите. В подобни моменти не говорят статистиките, а характерът, не говорят сметките, а сърцето.

След тежката битка в Ихтиман тимът на Иван Редовски се готви за решителен сблъсък, в който всяко единоборство, всеки спринт и всяка подкрепа от трибуните могат да се окажат безценни. Контузиите създават проблеми, някои от основните футболисти са под въпрос, но точно в такива мигове се вижда колко силен е един отбор и колко голяма е неговата общност.

Споменът от първия мач в Гоце Делчев все още е жив – нулево равенство под проливния дъжд и отменен гол в последните секунди. Тогава Балкан бе лишен от победата. Сега обаче ботевградчани имат шанс да си я вземат пред своя публика.

Президентът Иван Редовски отправи емоционален призив към всички в града:
„Този мач ще покаже колко Ботевград заслужава да има отбор в Югозападната Трета лига.“

Време е Ботевград да бъде едно цяло. Време е стадионът да оживее. Време е всеки, който носи Балкан в сърцето си, да застане зад отбора.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA

В събота от 18:00 часа Балкан няма нужда просто от публика, Балкан има нужда от своя 12-и играч.



Източник: balkanec.bg

Коментари (2)

  • 1.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • 2.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

Добави коментар:

Ако искате да споделите и Вашето мнение, трябва да се регистрирате или да влезете с профила си.
Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (34)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (75)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (13)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete