Понеделник, 28 Октомври 2024, 08:27

Ботев Ихтиман и Пирин Разлог завършиха 1:1 в оспорван двубой от Югозападната Трета лига

25 Октомври, 07:56
(0) (0)
Ихтиман - Спорт
Прочетена: 90 0

Ботев Ихтиман и Пирин Разлог поделиха точките, след като завършиха 1:1 в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Домакините от Ихтиман могат да съжаляват за пропуснатите възможности, които им попречиха да стигнат до победата.

Ботев контролираше играта през по-голямата част от първото полувреме и успя да излезе напред в 34-ата минута чрез Борислав Балджийски, който реализира точно изпълнена дузпа. Гостите от Пирин отвърнаха със силен удар в гредата, но не успяха да изравнят преди почивката.

През второто полувреме Ботев създаде три отлични възможности за гол, но не успя да увеличи преднината си. Това даде шанс на Пирин, и в 83-ата минута Караджов се разписа с глава, за да донесе равенството на своя отбор.

Срещата завърши 1:1, оставяйки Ботев Ихтиман да съжалява за изпуснатите три точки, докато Пирин Разлог се връща у дома с ценна точка.