8 Юли, 09:44
(0) (0)
Ихтиман - Спорт
Прочетена: 218 0

Ботев (Ихтиман) и Септември II завършиха наравно 1:1 в своята втора контрола от подготвителния период. Срещата се състоя на стадиона на домакините, като Мартин Иванов се отличи с гол за Ботев през втората част.

На трибуните присъстваха известни футболни личности, сред които Валери Божинов и Дъстли Мюлдер, дошли да наблюдават своите синове, играещи за столичния тим. Адалберт Зафиров също бе сред зрителите на мача.

Срещата започна равностойно, като и двата отбора търсеха възможности за гол. Септември откри резултата малко след средата на първото полувреме. Грешка в защитата на Ботев позволи на играч на Септември да изпревари вратаря Найденов и да отбележи.

Във втората част атакуващите играчи на Ботев, сред които Василие Милованович и Балджийски, пропуснаха няколко добри възможности. Все пак, Мартин Иванов успя да изравни с красив удар от около 10 метра, фиксирайки крайния резултат на 1:1.

Следващата контролна среща на Ботев (Ихтиман) ще се състои на 13 юли, когато отборът ще гостува на Септември (Симитли).