Ботев Ихтиман отстъпи на лидера Кюстендил с 1:2 пред над 150 зрители

15 Септември, 08:12
(0) (0)
Ихтиман - Спорт
Прочетена: 161 0

В мач от 9-ия кръг на Югозападната Трета лига, отборът на Ботев Ихтиман загуби с 1:2 от лидера в класирането Кюстендил. Срещата се проведе пред над 150 души публика, като домакините показаха добра игра и успяха да доминират в по-голямата част от мача.

Въпреки доброто представяне, Ботев допусна два гола от преки свободни удари, изпълнени от Даниел Гогов, което осигури победата на гостите. Голът за Ботев реализира капитанът Борислав Балджийски, който откри головата си сметка за сезона. Попадението дойде след отлично изградено нападение отляво, подето от Милованович, който подаде към Балджийски за завършващия удар.

През второто полувреме голове не паднаха, но тимът на Ботев имаше няколко възможности, които за съжаление не успя да реализира.

Следващото изпитание за Ботев е гостуване на Оборище в Панагюрище на 21 септември от 17:00 часа. В момента тимът заема 7-ото място в класирането с 12 точки.