Ботев (Ихтиман) с категорична победа 4:1 срещу ЦСКА 1948 III

1 Септември, 08:15
(0) (0)
Ихтиман - Спорт
Прочетена: 203 1

### Ботев (Ихтиман) с категорична победа 4:1 срещу ЦСКА 1948 III и се изкачва на шесто място в класирането

Ботев (Ихтиман) продължи успешната си серия с трета поредна победа, след като разгроми ЦСКА 1948 III с 4:1 в мач от поредния кръг на първенството. Тимът от Ихтиман демонстрира класна игра и заслужено се изкачи на шесто място в класирането с актив от 9 точки.

Мачът започна отлично за домакините, като Милованович откри резултата с точен удар още в началото на срещата. Преди почивката, след бърза атака отдясно, Емил Трендафилов удвои преднината на Ботев след асистенция на Мартин Иванов.

Гостите от ЦСКА 1948 III се опитаха да се върнат в мача и успяха да намалят резултата в 50-ата минута, но Ботев бързо възстанови контрола над срещата. Мартин Василев вкара третия гол за отбора, а Милованович с далечен удар фиксира крайния резултат 4:1.

ЦСКА 1948 III завърши мача с 10 души, след като техен играч беше изгонен, което допълнително улесни задачата на домакините. За съжаление, двама играчи пострадаха по време на срещата - Милен Войнов от гостите контузи ръката си в началните минути, а Калоян Хаджийски от Ботев напусна преждевременно терена след единоборство през втората част. И на двамата желаем бързо възстановяване.

След убедителния успех, Ботев (Ихтиман) заема шесто място в класирането и ще се стреми да продължи добрата си форма в предстоящото гостуване на Гранит (Владая) в сряда.